PHILIPS WiZ filam.žárovka A60 7W/50W E27 TW 640lm Dim˙
KOD KRAT.:PHIW8718699787219
KOD VÝR.:871869978721901
EAN.:8718699787219
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169309609 |
| Rozměry | 1463x19x1463mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 28.5 mm |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 154 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3000 lm |
| Šířka balení | 285 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 1540 mm |
| Životnost | 35000 hod |
| Patice | G5 |
| EAN | 8720169309609 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003774801 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDT20.5/840HE | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169309616 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIW8718699787219
KOD VÝR.:871869978721901
EAN.:8718699787219
KOD KRAT.:PHIH8720169158955
KOD VÝR.:872016915895500
EAN.:8720169158955
KOD KRAT.:PHLEDA4.5/827
KOD VÝR.:8718699763312
EAN.:8718699763312
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/827
KOD VÝR.:8719514361263
EAN.:8719514361263
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/WW
KOD VÝR.:8720169301634
EAN.:8720169301634
KOD KRAT.:KK1525_KA
KOD VÝR.:1525_KA
EAN.:8595057616912
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5
KOD VÝR.:4058075707795
EAN.:4058075707795
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena