PHILIPS LED žárovka A60 4.5W/40W E27 2700K 470lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDA4.5/827
KOD VÝR.:8718699763312
EAN.:8718699763312
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Aurelle |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169158955 |
| Rozměry | 46x300x1200mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1335 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 120 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 3750 lm |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 430 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 08720169158962 | box | 11 | ks |
| EAN | 8720169158955 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003597701 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016915895500 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8720169158955 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDA4.5/827
KOD VÝR.:8718699763312
EAN.:8718699763312
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/827
KOD VÝR.:8719514361263
EAN.:8719514361263
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/WW
KOD VÝR.:8720169301634
EAN.:8720169301634
KOD KRAT.:KK1525_KA
KOD VÝR.:1525_KA
EAN.:8595057616912
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5
KOD VÝR.:4058075707795
EAN.:4058075707795
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena