SOLIGHT napájecí konektor pro.LED.pásky 5.5mm zdířka - 8mm zacvakávací konek
KOD KRAT.:SIWM85
KOD VÝR.:WM85
EAN.:8592718012793
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099033248 |
| Délka | 603 |
| Šířka | 603 |
| Výška | 48 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Stříbrná |
| Délka balení | 630 mm |
| Materiál | Aluminium |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 63 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 630 mm |
| Výška balení | 63 mm |
| KOD | MOUQRAM600/RAL9006 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099033248 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIWM85
KOD VÝR.:WM85
EAN.:8592718012793
KOD KRAT.:PHETFCHPL36/827E27
KOD VÝR.:872016926783100
EAN.:8720169267831
KOD KRAT.:PHELEDT20.5/840HE
KOD VÝR.:8720169309609
EAN.:8720169309609
KOD KRAT.:PHIW8718699787219
KOD VÝR.:871869978721901
EAN.:8718699787219
KOD KRAT.:PHIH8720169158955
KOD VÝR.:872016915895500
EAN.:8720169158955
KOD KRAT.:PHLEDA4.5/827
KOD VÝR.:8718699763312
EAN.:8718699763312
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/827
KOD VÝR.:8719514361263
EAN.:8719514361263
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/WW
KOD VÝR.:8720169301634
EAN.:8720169301634
KOD KRAT.:KK1525_KA
KOD VÝR.:1525_KA
EAN.:8595057616912
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5
KOD VÝR.:4058075707795
EAN.:4058075707795
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena