PHILIPS stropní svítidlo Ozziet 36W 4100lm/840 IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHI8719514432109
KOD VÝR.:871951443210900
EAN.:8719514432109
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854228353 |
| Délka | 1500mm |
| Šířka | 63,5mm |
| Výška | 65mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Materiál | Kov |
| Možnost stmívat | DALI |
| odolnost svítidla | IK03 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Připojení pomocí konektoru | false |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | true |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 9000 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 65.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 60 W |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OS4099854228353 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854228353 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854228360 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI8719514432109
KOD VÝR.:871951443210900
EAN.:8719514432109
KOD KRAT.:MOUQRAM600/RAL9006
KOD VÝR.:UQRAM600/RAL9006
EAN.:8596099033248
KOD KRAT.:SIWM85
KOD VÝR.:WM85
EAN.:8592718012793
KOD KRAT.:PHETFCHPL36/827E27
KOD VÝR.:872016926783100
EAN.:8720169267831
KOD KRAT.:PHELEDT20.5/840HE
KOD VÝR.:8720169309609
EAN.:8720169309609
KOD KRAT.:PHIW8718699787219
KOD VÝR.:871869978721901
EAN.:8718699787219
KOD KRAT.:PHIH8720169158955
KOD VÝR.:872016915895500
EAN.:8720169158955
KOD KRAT.:PHLEDA4.5/827
KOD VÝR.:8718699763312
EAN.:8718699763312
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/827
KOD VÝR.:8719514361263
EAN.:8719514361263
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/WW
KOD VÝR.:8720169301634
EAN.:8720169301634
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena