PHILIPS LED žárovka CorePro A60 8.5W/75W E27 2700K 1055lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/827
KOD VÝR.:8719514361263
EAN.:8719514361263
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699763312 |
| Rozměry | 106x60x60mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 65 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 146 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Příkon | 4.5 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8718699763312 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001242955 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDA4.5/827 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/827
KOD VÝR.:8719514361263
EAN.:8719514361263
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/WW
KOD VÝR.:8720169301634
EAN.:8720169301634
KOD KRAT.:KK1525_KA
KOD VÝR.:1525_KA
EAN.:8595057616912
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5
KOD VÝR.:4058075707795
EAN.:4058075707795
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena