MODUS montážní rámeček pro přisazenou montáž pro panel UQ A 600;stříbrná
KOD KRAT.:MOUQRAM600/RAL9006
KOD VÝR.:UQRAM600/RAL9006
EAN.:8596099033248
| Produktová řada | Ozziet |
|---|---|
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8719514432109 |
| Délka | 500 |
| Šířka | 500 |
| Výška | 55 |
| Průměr | 500 mm |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Světelný tok | 4100 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 36 W |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8719514432109 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8719514432109 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003197101 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOUQRAM600/RAL9006
KOD VÝR.:UQRAM600/RAL9006
EAN.:8596099033248
KOD KRAT.:SIWM85
KOD VÝR.:WM85
EAN.:8592718012793
KOD KRAT.:PHETFCHPL36/827E27
KOD VÝR.:872016926783100
EAN.:8720169267831
KOD KRAT.:PHELEDT20.5/840HE
KOD VÝR.:8720169309609
EAN.:8720169309609
KOD KRAT.:PHIW8718699787219
KOD VÝR.:871869978721901
EAN.:8718699787219
KOD KRAT.:PHIH8720169158955
KOD VÝR.:872016915895500
EAN.:8720169158955
KOD KRAT.:PHLEDA4.5/827
KOD VÝR.:8718699763312
EAN.:8718699763312
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/827
KOD VÝR.:8719514361263
EAN.:8719514361263
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/WW
KOD VÝR.:8720169301634
EAN.:8720169301634
KOD KRAT.:KK1525_KA
KOD VÝR.:1525_KA
EAN.:8595057616912
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena