OSRAM halogenová žárovka HLX64627 100W 12V GZ6.35 speciální
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075823099 |
| Délka | 138.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 6 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G24d-1 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 600 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075823099 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075823105 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEDD6/830EMM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/830
KOD VÝR.:871869672837600
EAN.:8718696728376
KOD KRAT.:MGLG268155-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268155-OPv00
EAN.:4892657114980
KOD KRAT.:OSEDS5/840EM
KOD VÝR.:4058075822993
EAN.:4058075822993
KOD KRAT.:OS4099854456572
KOD VÝR.:4099854456572
EAN.:4099854456572
KOD KRAT.:PHELEDT6/840
KOD VÝR.:872016919409000
EAN.:8720169194090
KOD KRAT.:PHIH8719514440999
KOD VÝR.:871951444099900
EAN.:8719514440999
KOD KRAT.:TESZ3565
KOD VÝR.:40003565
EAN.:8595557035657
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OS4099854070037
KOD VÝR.:4099854070037
EAN.:4099854070037
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena