PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 13W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300006819 |
| Váha | 0.0408 kg |
| Délka | 42 |
| Balení | 20 ks |
| Průměr | 51 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Napětí | 15 V |
| Patice | GZ6.35 |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Životnost | 50 hod |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 150 W |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Typ reflektoru | MR16 |
| EAN | 4050300006819 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSHLX64634 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300946429 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:PHZIR250KL
KOD VÝR.:871150057523425
EAN.:8711500575234
KOD KRAT.:VA4223
KOD VÝR.:4223
EAN.:4008496261628
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:OSH64447PRO
KOD VÝR.:4050300785400
EAN.:4050300785400
KOD KRAT.:PHELEDT6/840
KOD VÝR.:872016919409000
EAN.:8720169194090
KOD KRAT.:PHZIR250
KOD VÝR.:871150057521025
EAN.:8711500575210
KOD KRAT.:VA4703MPBL4
KOD VÝR.:4703
EAN.:4008496104734
KOD KRAT.:MGFIB70600v2/830
KOD VÝR.:FIB70600v2/WH12-3000K
EAN.:4892657099553
KOD KRAT.:AMSDN2890521
KOD VÝR.:SDN2890521
EAN.:5904093553199
KOD KRAT.:YETDII20AGG
KOD VÝR.:112130
EAN.:3838895000075
KOD KRAT.:EABC-O-1/18-ECO
KOD VÝR.:280348
EAN.:4015082803483
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena