HADEX páčkový přepínač KN3(C)-203AP, ON-OFF-ON 2pol.250V/10A
KOD KRAT.:HDL380
KOD VÝR.:L380
EAN.:8595118855878
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075515932 |
| Délka | 2000.00 |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 10.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 61.00000000 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| přepravní rozměr cm | 19 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 550 lm |
| Šířka balení | 190.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Výška balení | 154.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 2.60 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075515932 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMF8.5RGBTWWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075515949 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:HDL380
KOD VÝR.:L380
EAN.:8595118855878
KOD KRAT.:RTWATT
KOD VÝR.:WATT
EAN.:8594031136224
KOD KRAT.:PHIW8718699788162
KOD VÝR.:871869978816200
EAN.:8718699788162
KOD KRAT.:BEF52502
KOD VÝR.:2003250520
EAN.:8595025361561
KOD KRAT.:KO340317000
KOD VÝR.:340317000
EAN.:4008220063467
KOD KRAT.:AN211P/15X10/SEDA
KOD VÝR.:5906194000992
EAN.:5906194000992
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356771
KOD VÝR.:871951435677100
EAN.:8719514356771
KOD KRAT.:NAL18/840
KOD VÝR.:108115000
EAN.:8595209916969
KOD KRAT.:DELXTS24-2
KOD VÝR.:XTS24-2
EAN.:6410014506247
KOD KRAT.:BEB9691
KOD VÝR.:1201004300
EAN.:8592920018187
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena