PHILIPS HUE-WHITE kapka P45 5.7W E14 2700K 470lm Dim EU set-2ks˙
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356771
KOD VÝR.:871951435677100
EAN.:8719514356771
| Výrobce: | |
| Výrobce | ANTICOR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 500 ks |
| EAN | 5906194000992 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 15 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| EAN | 5906194000992 | ks | 1 | ks |
| KOD | AN211P/15X10/SEDA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356771
KOD VÝR.:871951435677100
EAN.:8719514356771
KOD KRAT.:NAL18/840
KOD VÝR.:108115000
EAN.:8595209916969
KOD KRAT.:DELXTS24-2
KOD VÝR.:XTS24-2
EAN.:6410014506247
KOD KRAT.:BEB9691
KOD VÝR.:1201004300
EAN.:8592920018187
KOD KRAT.:AMEDWP20
KOD VÝR.:E080109
EAN.:5904093475088
KOD KRAT.:OSQTP5249230
KOD VÝR.:4008321329431
EAN.:4008321329431
KOD KRAT.:AMA9Z21225
KOD VÝR.:A9Z21225
EAN.:3606480442988
KOD KRAT.:PHZIR175PAR38
KOD VÝR.:871150060053015
EAN.:8711500600530
KOD KRAT.:BESM7015W
KOD VÝR.:2335076014
EAN.:8592920118443
KOD KRAT.:AN211P/15X10/MODRA
KOD VÝR.:5906194001937
EAN.:5906194001937
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena