EMOS vulkanizační páska 25x5 Kód:F52502 ; černá
KOD KRAT.:BEF52502
KOD VÝR.:2003250520
EAN.:8595025361561
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Lightstrip |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699788162 |
| Rozměry | 2,2x12x2000mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 140 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Světelný tok | 1600 lm |
| EAN | 8718699788162 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8718699788162 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002524822 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEF52502
KOD VÝR.:2003250520
EAN.:8595025361561
KOD KRAT.:KO340317000
KOD VÝR.:340317000
EAN.:4008220063467
KOD KRAT.:AN211P/15X10/SEDA
KOD VÝR.:5906194000992
EAN.:5906194000992
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356771
KOD VÝR.:871951435677100
EAN.:8719514356771
KOD KRAT.:NAL18/840
KOD VÝR.:108115000
EAN.:8595209916969
KOD KRAT.:DELXTS24-2
KOD VÝR.:XTS24-2
EAN.:6410014506247
KOD KRAT.:BEB9691
KOD VÝR.:1201004300
EAN.:8592920018187
KOD KRAT.:AMEDWP20
KOD VÝR.:E080109
EAN.:5904093475088
KOD KRAT.:OSQTP5249230
KOD VÝR.:4008321329431
EAN.:4008321329431
KOD KRAT.:AMA9Z21225
KOD VÝR.:A9Z21225
EAN.:3606480442988
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena