EMOS akumulátor bezúdržbový 12V/7Ah E1270 Kód:B9691
KOD KRAT.:BEB9691
KOD VÝR.:1201004300
EAN.:8592920018187
| Výrobce: | |
| Výrobce | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Produktová řada | GlobalTrac |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014506247 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Barevné provedení | černé |
| KOD | DELXTS24-2 | ks | 1 | ks |
| EAN | 6410014506247 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEB9691
KOD VÝR.:1201004300
EAN.:8592920018187
KOD KRAT.:AMEDWP20
KOD VÝR.:E080109
EAN.:5904093475088
KOD KRAT.:OSQTP5249230
KOD VÝR.:4008321329431
EAN.:4008321329431
KOD KRAT.:AMA9Z21225
KOD VÝR.:A9Z21225
EAN.:3606480442988
KOD KRAT.:PHZIR175PAR38
KOD VÝR.:871150060053015
EAN.:8711500600530
KOD KRAT.:BESM7015W
KOD VÝR.:2335076014
EAN.:8592920118443
KOD KRAT.:AN211P/15X10/MODRA
KOD VÝR.:5906194001937
EAN.:5906194001937
KOD KRAT.:PHI8718696163320
KOD VÝR.:3123731P1
EAN.:8718696163320
KOD KRAT.:AM21098
KOD VÝR.:21098
EAN.:3303430210986
KOD KRAT.:KKNR68/10_ZB
KOD VÝR.:NR 68/10_ZB
EAN.:8595057619043
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena