NARVA zářivka LT 18W/840 T8 /108115000/
KOD KRAT.:NAL18/840
KOD VÝR.:108115000
EAN.:8595209916969
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E14 White |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514356771 |
| Rozměry | 77x45x45mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 86 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 174 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 470 lm |
| KOD | PHLEDH8719514356771 | set | 12 | set |
| GPC | 929002440604 | ks | 1 | set |
| EAN | 8719514356771 | ks | 1 | set |
KOD KRAT.:NAL18/840
KOD VÝR.:108115000
EAN.:8595209916969
KOD KRAT.:DELXTS24-2
KOD VÝR.:XTS24-2
EAN.:6410014506247
KOD KRAT.:BEB9691
KOD VÝR.:1201004300
EAN.:8592920018187
KOD KRAT.:AMEDWP20
KOD VÝR.:E080109
EAN.:5904093475088
KOD KRAT.:OSQTP5249230
KOD VÝR.:4008321329431
EAN.:4008321329431
KOD KRAT.:AMA9Z21225
KOD VÝR.:A9Z21225
EAN.:3606480442988
KOD KRAT.:PHZIR175PAR38
KOD VÝR.:871150060053015
EAN.:8711500600530
KOD KRAT.:BESM7015W
KOD VÝR.:2335076014
EAN.:8592920118443
KOD KRAT.:AN211P/15X10/MODRA
KOD VÝR.:5906194001937
EAN.:5906194001937
KOD KRAT.:PHI8718696163320
KOD VÝR.:3123731P1
EAN.:8718696163320
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena