Schneider N.UNICA montážní rámeček zamak
KOD KRAT.:AMNU7002
KOD VÝR.:NU7002
EAN.:3606489458218
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008220063467 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| KOD | KO340317000 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008220063467 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008229009930 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMNU7002
KOD VÝR.:NU7002
EAN.:3606489458218
KOD KRAT.:KKVLK80/T_HB
KOD VÝR.:VLK 80/T
EAN.:8595057610880
KOD KRAT.:EKMR-41
KOD VÝR.:MR-41 /230V
EAN.:8595188115889
KOD KRAT.:OSQTP511435
KOD VÝR.:4008321329035
EAN.:4008321329035
KOD KRAT.:MO411125852
KOD VÝR.:411125852
EAN.:8596099026691
KOD KRAT.:PHIH17429/30/P7
KOD VÝR.:8718696170489
EAN.:8718696170489
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:PHI31246/31/P0
KOD VÝR.:8718696169414
EAN.:8718696169414
KOD KRAT.:BER5060
KOD VÝR.:1804300100
EAN.:8595025317551
KOD KRAT.:OSH64571240V
KOD VÝR.:4050300283388
EAN.:4050300283388
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena