KOPP víčko ke krabici.pružinové (s páčkami) průměr 70mm 3403.1700.0
KOD KRAT.:KO340317000
KOD VÝR.:340317000
EAN.:4008220063467
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025361561 |
| Délka | 5 |
| Šířka | 25 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 26 mm |
| Materiál | EPR |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 11.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 92 mm |
| Výška balení | 115 mm |
| Barevné provedení | černá |
| KOD | BEF52502 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025361561 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025361585 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:KO340317000
KOD VÝR.:340317000
EAN.:4008220063467
KOD KRAT.:AN211P/15X10/SEDA
KOD VÝR.:5906194000992
EAN.:5906194000992
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356771
KOD VÝR.:871951435677100
EAN.:8719514356771
KOD KRAT.:NAL18/840
KOD VÝR.:108115000
EAN.:8595209916969
KOD KRAT.:DELXTS24-2
KOD VÝR.:XTS24-2
EAN.:6410014506247
KOD KRAT.:BEB9691
KOD VÝR.:1201004300
EAN.:8592920018187
KOD KRAT.:AMEDWP20
KOD VÝR.:E080109
EAN.:5904093475088
KOD KRAT.:OSQTP5249230
KOD VÝR.:4008321329431
EAN.:4008321329431
KOD KRAT.:AMA9Z21225
KOD VÝR.:A9Z21225
EAN.:3606480442988
KOD KRAT.:PHZIR175PAR38
KOD VÝR.:871150060053015
EAN.:8711500600530
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena