Schneider mezišňůrový vypínač 2-pol WP-20 250V/6A bílý
KOD KRAT.:AMEDWP20
KOD VÝR.:E080109
EAN.:5904093475088
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920018187 |
| Délka | 151 |
| Šířka | 65 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 71 mm |
| Kapacita | 7000 mAh |
| Nabíjecí | ANO |
| náplň | Pb |
| Označení IEC | E1270 |
| Označení zdroje | E1270 |
| Podskupina zboží | nabíjecí baterie |
| přepravní rozměr cm | 15.6 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 156 mm |
| Výška balení | 106 mm |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 8592920018187 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEB9691 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEDWP20
KOD VÝR.:E080109
EAN.:5904093475088
KOD KRAT.:OSQTP5249230
KOD VÝR.:4008321329431
EAN.:4008321329431
KOD KRAT.:AMA9Z21225
KOD VÝR.:A9Z21225
EAN.:3606480442988
KOD KRAT.:PHZIR175PAR38
KOD VÝR.:871150060053015
EAN.:8711500600530
KOD KRAT.:BESM7015W
KOD VÝR.:2335076014
EAN.:8592920118443
KOD KRAT.:AN211P/15X10/MODRA
KOD VÝR.:5906194001937
EAN.:5906194001937
KOD KRAT.:PHI8718696163320
KOD VÝR.:3123731P1
EAN.:8718696163320
KOD KRAT.:AM21098
KOD VÝR.:21098
EAN.:3303430210986
KOD KRAT.:KKNR68/10_ZB
KOD VÝR.:NR 68/10_ZB
EAN.:8595057619043
KOD KRAT.:KNZL120
KOD VÝR.:70962
EAN.:8594056490356
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena