OSRAM LED pracovní svítidlo 50W 840 S-STAND OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854572098
KOD VÝR.:4099854572098
EAN.:4099854572098
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075213876 |
| Délka | 267 |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 272.00 |
| Výška | 395mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 86 mm |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| odolnost svítidla | IK06 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| přepravní rozměr cm | 35.8 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4500 lm |
| Šířka balení | 270 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | FLOODLIGHT |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 358 mm |
| Výška/hloubka | 395.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 50 W |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075213883 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075213876 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIWOR50/840S | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854572098
KOD VÝR.:4099854572098
EAN.:4099854572098
KOD KRAT.:MOUS4000A3KN/ND
KOD VÝR.:US4000A3KN600/ND
EAN.:8596099000424
KOD KRAT.:MO1064364000
KOD VÝR.:1064364000
EAN.:8596099026561
KOD KRAT.:PHLEDCPG94.8/830
KOD VÝR.:871869965818200
EAN.:8718699658182
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:MOBRSB4KO480V3/NDNZ
KOD VÝR.:BRSB4KO480V3/NDNZ
EAN.:8595073791686
KOD KRAT.:AMWDE000551
KOD VÝR.:WDE000551
EAN.:3303432400262
KOD KRAT.:PHLEDG94.8W/827/BL
KOD VÝR.:8718699774073
EAN.:8718699774073
KOD KRAT.:OSISMUC30x20
KOD VÝR.:4058075576315
EAN.:4058075576315
KOD KRAT.:OSEPG94.2/827
KOD VÝR.:4058075757981
EAN.:4058075757981
KOD KRAT.:PHELEDT16.5/840HFHE
KOD VÝR.:871869674331700
EAN.:8718696743317
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena