OSRAM LED kapsle PARATHOM 4.2W/37W G9 2700K 430lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:OSEPG94.2/827
KOD VÝR.:4058075757981
EAN.:4058075757981
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075576315 |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 200.00 |
| Balení | 8 ks |
| Délka | 1500 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 322.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Materiál | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| odolnost svítidla | IK03 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 32.2 cm |
| Připojení pomocí konektoru | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 212.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 66.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 1950-07-01 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075576315 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMUC30x20 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075576322 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEPG94.2/827
KOD VÝR.:4058075757981
EAN.:4058075757981
KOD KRAT.:PHELEDT16.5/840HFHE
KOD VÝR.:871869674331700
EAN.:8718696743317
KOD KRAT.:OSILNUO49/830
KOD VÝR.:4058075122222
EAN.:4058075122222
KOD KRAT.:OSESMR634.7MCWF
KOD VÝR.:4058075609570
EAN.:4058075609570
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena