PHILIPS LED zářivka MASTER HF HE 1.15m 16.5W/28W G5 2500lm/840 60Y
KOD KRAT.:PHELEDT16.5/840HFHE
KOD VÝR.:871869674331700
EAN.:8718696743317
| Výrobce: | |
| Produktová řada | PARATHOM |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075757981 |
| Délka | 49.00 |
| Průměr | 18.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 19.99 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 37 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 9.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 49 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 95 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G9 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 430 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075757981 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075757998 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEPG94.2/827 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDT16.5/840HFHE
KOD VÝR.:871869674331700
EAN.:8718696743317
KOD KRAT.:OSILNUO49/830
KOD VÝR.:4058075122222
EAN.:4058075122222
KOD KRAT.:OSESMR634.7MCWF
KOD VÝR.:4058075609570
EAN.:4058075609570
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena