Schneider CEDAR PLUS sériový přepínač r. 5So IP44 s orien.kontrolkou bílá
KOD KRAT.:AMWDE000551
KOD VÝR.:WDE000551
EAN.:3303432400262
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8595073791686 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 490 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| přepravní rozměr cm | 49 cm |
| Příkon | 34 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | ANO |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3600 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 490 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Stropnice |
| Účinnost svítidla | 106 |
| Úhel vyzařování | Širokozářič st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Vnější průměr | 480 |
| Výška balení | 165 mm |
| Výška/hloubka | 132 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8595073791686 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOBRSB4KO480V3/NDNZ | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000551
KOD VÝR.:WDE000551
EAN.:3303432400262
KOD KRAT.:PHLEDG94.8W/827/BL
KOD VÝR.:8718699774073
EAN.:8718699774073
KOD KRAT.:OSISMUC30x20
KOD VÝR.:4058075576315
EAN.:4058075576315
KOD KRAT.:OSEPG94.2/827
KOD VÝR.:4058075757981
EAN.:4058075757981
KOD KRAT.:PHELEDT16.5/840HFHE
KOD VÝR.:871869674331700
EAN.:8718696743317
KOD KRAT.:OSILNUO49/830
KOD VÝR.:4058075122222
EAN.:4058075122222
KOD KRAT.:OSESMR634.7MCWF
KOD VÝR.:4058075609570
EAN.:4058075609570
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena