Schneider CEDAR PLUS sériový přepínač r. 5So IP44 s orien.kontrolkou bílá
KOD KRAT.:AMWDE000551_pos
KOD VÝR.:WDE000551
EAN.:3303432400262
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CEDAR PLUS |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3303432400262 |
| Rozměry | 79x48x66mm |
| Šířka | 66 |
| Výška | 79 |
| Balení | 10 ks |
| Váha | 0.1 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 79 mm |
| Materiál | plast |
| Počet klapek | 2 |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 7.9 cm |
| Řazení vypínače | ř.5So |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 66 mm |
| Výška balení | 48 mm |
| Způsob montáže | na povrch |
| Druh strojku | spínač |
| Kontrolka | orientační |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Proudová zátěž | 16 A |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 13303432400269 | box | 11 | ks |
| KOD | AMWDE000551 | ks | 1 | ks |
| EAN | 23303432400266 | box | 11 | ks |
| EAN | 3303432400262 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000551_pos
KOD VÝR.:WDE000551
EAN.:3303432400262
KOD KRAT.:PHLEDG94.8W/827/BL
KOD VÝR.:8718699774073
EAN.:8718699774073
KOD KRAT.:OSISMUC30x20
KOD VÝR.:4058075576315
EAN.:4058075576315
KOD KRAT.:OSEPG94.2/827
KOD VÝR.:4058075757981
EAN.:4058075757981
KOD KRAT.:PHELEDT16.5/840HFHE
KOD VÝR.:871869674331700
EAN.:8718696743317
KOD KRAT.:OSILNUO49/830
KOD VÝR.:4058075122222
EAN.:4058075122222
KOD KRAT.:OSESMR634.7MCWF
KOD VÝR.:4058075609570
EAN.:4058075609570
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena