PHILIPS LED kapsle 1.9W/25W G9 2700K 220lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/WW
KOD VÝR.:8720169301634
EAN.:8720169301634
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699774073 |
| Váha | .01 kg |
| Rozměry | 60x19x19mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Příkon | 4.8 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 570 lm |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 127 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G9 |
| Tvar zdroje | kapsle |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929002055103 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699774073 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDG94.8W/827/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699774080 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/WW
KOD VÝR.:8720169301634
EAN.:8720169301634
KOD KRAT.:PHLEDCPDS5/840
KOD VÝR.:872016928660300
EAN.:8720169286603
KOD KRAT.:EABC-O-3/36-TW-ECO
KOD VÝR.:284642
EAN.:4015082846428
KOD KRAT.:DRRC06SCBL4
KOD VÝR.:5000394057043
EAN.:5000394057043
KOD KRAT.:PHI15386/30/16_pos
KOD VÝR.:8718291443506
EAN.:8718291443506
KOD KRAT.:ENRC9VPPBL1
KOD VÝR.:7638900138771
EAN.:7638900138771
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:PHIH17435/30/P7
KOD VÝR.:8718696170533
EAN.:8718696170533
KOD KRAT.:AMNU172418
KOD VÝR.:NU172418
EAN.:3606489452209
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
KOD KRAT.:KNCT-2114-C/M
KOD VÝR.:00325
EAN.:5905339003256
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena