MODUS ram přechodový pro vestavěná svítidla I436 z modulů 600 do 625
KOD KRAT.:MO1064364000
KOD VÝR.:1064364000
EAN.:8596099026561
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099000424 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 700 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 640 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 114 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 63 mm |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 36 W |
| Světelný tok | 4100 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8596099000424 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOUS4000A3KN/ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MO1064364000
KOD VÝR.:1064364000
EAN.:8596099026561
KOD KRAT.:PHLEDCPG94.8/830
KOD VÝR.:871869965818200
EAN.:8718699658182
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:MOBRSB4KO480V3/NDNZ
KOD VÝR.:BRSB4KO480V3/NDNZ
EAN.:8595073791686
KOD KRAT.:AMWDE000551
KOD VÝR.:WDE000551
EAN.:3303432400262
KOD KRAT.:PHLEDG94.8W/827/BL
KOD VÝR.:8718699774073
EAN.:8718699774073
KOD KRAT.:OSISMUC30x20
KOD VÝR.:4058075576315
EAN.:4058075576315
KOD KRAT.:OSEPG94.2/827
KOD VÝR.:4058075757981
EAN.:4058075757981
KOD KRAT.:PHELEDT16.5/840HFHE
KOD VÝR.:871869674331700
EAN.:8718696743317
KOD KRAT.:OSILNUO49/830
KOD VÝR.:4058075122222
EAN.:4058075122222
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena