LEDVANCE LED zářivka T5 AC VALUE 0,549m 12W 230V G5 1560lm 6500K NonDim 50Y
KOD KRAT.:OS4099854579882
KOD VÝR.:4099854579882
EAN.:4099854579882
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | LEDTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854434884 |
| Délka | 1514.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3500 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854434884 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854434884 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854434891 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854579882
KOD VÝR.:4099854579882
EAN.:4099854579882
KOD KRAT.:BEP1512
KOD VÝR.:1902150200
EAN.:8595025301543
KOD KRAT.:OSELT8EMUHS58/22/840
KOD VÝR.:4099854258671
EAN.:4099854258671
KOD KRAT.:OSEF1906ST-049897
KOD VÝR.:4099854049897
EAN.:4099854049897
KOD KRAT.:KKLK80X28/1_HB
KOD VÝR.:LK 80X28/1_HB
EAN.:8595057617193
KOD KRAT.:OSE2D13/830EM
KOD VÝR.:4058075822573
EAN.:4058075822573
KOD KRAT.:OS4099854579745
KOD VÝR.:4099854579745
EAN.:4099854579745
KOD KRAT.:OS4099854434747
KOD VÝR.:4099854434747
EAN.:4099854434747
KOD KRAT.:OSA7507ULT-2BL
KOD VÝR.:4062172394871
EAN.:4062172394871
KOD KRAT.:BEJ58133
KOD VÝR.:1702010034
EAN.:8592920006580
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena