LEDVANCE LED žárovka VAL A60 10W/75W E27 4000K 1055lm NonDim 10Y opál
KOD KRAT.:OSEVA7510/840F
KOD VÝR.:4099854048883
EAN.:4099854048883
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | LEDTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854434747 |
| Délka | 604.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 800 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854434747 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854434754 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854434747 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEVA7510/840F
KOD VÝR.:4099854048883
EAN.:4099854048883
KOD KRAT.:OSEDS5/840EM
KOD VÝR.:4058075822993
EAN.:4058075822993
KOD KRAT.:OSEVA10013/840F
KOD VÝR.:4099854049002
EAN.:4099854049002
KOD KRAT.:OSEST8VALEM18.3830
KOD VÝR.:4099854038204
EAN.:4099854038204
KOD KRAT.:OSA7507ULT-2BL
KOD VÝR.:4062172394871
EAN.:4062172394871
KOD KRAT.:BEJ58133
KOD VÝR.:1702010034
EAN.:8592920006580
KOD KRAT.:PHLEDCPDT15/830HF
KOD VÝR.:871951448784000
EAN.:8719514487840
KOD KRAT.:PHLEDCPDT18.5/830HF
KOD VÝR.:871951448788800
EAN.:8719514487888
KOD KRAT.:OS4099854552809
KOD VÝR.:4099854552809
EAN.:4099854552809
KOD KRAT.:OS4099854579707
KOD VÝR.:4099854579707
EAN.:4099854579707
KOD KRAT.:OSE4058075435346
KOD VÝR.:4058075435346
EAN.:4058075435346
KOD KRAT.:PHLEDCPDL18/840MA
KOD VÝR.:872016928722800
EAN.:8720169287228
KOD KRAT.:OS4099854579820
KOD VÝR.:4099854579820
EAN.:4099854579820
KOD KRAT.:OS4099854551888
KOD VÝR.:4099854551888
EAN.:4099854551888
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena