KOPOS lištová krabice LK 80x28/1 82x82x28mm ostré rohy
KOD KRAT.:KKLK80X28/1_HB
KOD VÝR.:LK 80X28/1_HB
EAN.:8595057617193
| Výrobce: | |
| Produktová řada | bulb 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854049897 |
| Délka | 140.00 |
| Průměr | 64.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 6 W |
| Označení zdroje | ST64 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 60 lm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854049897 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEF1906ST-049897 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854049903 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KKLK80X28/1_HB
KOD VÝR.:LK 80X28/1_HB
EAN.:8595057617193
KOD KRAT.:OSE2D13/830EM
KOD VÝR.:4058075822573
EAN.:4058075822573
KOD KRAT.:OS4099854579745
KOD VÝR.:4099854579745
EAN.:4099854579745
KOD KRAT.:OS4099854434747
KOD VÝR.:4099854434747
EAN.:4099854434747
KOD KRAT.:OSA7507ULT-2BL
KOD VÝR.:4062172394871
EAN.:4062172394871
KOD KRAT.:BEJ58133
KOD VÝR.:1702010034
EAN.:8592920006580
KOD KRAT.:PHLEDCPDT15/830HF
KOD VÝR.:871951448784000
EAN.:8719514487840
KOD KRAT.:PHLEDCPDT18.5/830HF
KOD VÝR.:871951448788800
EAN.:8719514487888
KOD KRAT.:OS4099854552809
KOD VÝR.:4099854552809
EAN.:4099854552809
KOD KRAT.:OS4099854579707
KOD VÝR.:4099854579707
EAN.:4099854579707
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena