PHILIPS LED nástrčka PL-T HF 15W/32W GX24q-3 3000K 1620lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:PHLEDCPDT15/830HF
KOD VÝR.:871951448784000
EAN.:8719514487840
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920006580 |
| Balení | 70 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Spotřebiče a nářadí |
| přepravní rozměr cm | 9.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 95 mm |
| Způsob montáže | Ostatní |
| EAN | 8592920006580 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEJ58133 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPDT15/830HF
KOD VÝR.:871951448784000
EAN.:8719514487840
KOD KRAT.:PHLEDCPDT18.5/830HF
KOD VÝR.:871951448788800
EAN.:8719514487888
KOD KRAT.:OS4099854552809
KOD VÝR.:4099854552809
EAN.:4099854552809
KOD KRAT.:OS4099854579707
KOD VÝR.:4099854579707
EAN.:4099854579707
KOD KRAT.:OSE4058075435346
KOD VÝR.:4058075435346
EAN.:4058075435346
KOD KRAT.:PHLEDCPDL18/840MA
KOD VÝR.:872016928722800
EAN.:8720169287228
KOD KRAT.:OS4099854579820
KOD VÝR.:4099854579820
EAN.:4099854579820
KOD KRAT.:OS4099854551888
KOD VÝR.:4099854551888
EAN.:4099854551888
KOD KRAT.:OS4058075432932
KOD VÝR.:4058075432932
EAN.:4058075432932
KOD KRAT.:NAZTR40NBB
KOD VÝR.:359005000
EAN.:8595209901101
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena