EMOS napáj.zdroj s.vyhybkou BEN-0712A 12V/100mA Kód:J58133
KOD KRAT.:BEJ58133
KOD VÝR.:1702010034
EAN.:8592920006580
| Výrobce: | |
| Produktová řada | ULTRA LIFE |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172394871 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 95 mm |
| označení ECE | PY21W |
| Patice | BAU15s |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 135 mm |
| Výška balení | 27 mm |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 4062172394871 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA7507ULT-2BL | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:BEJ58133
KOD VÝR.:1702010034
EAN.:8592920006580
KOD KRAT.:PHLEDCPDT15/830HF
KOD VÝR.:871951448784000
EAN.:8719514487840
KOD KRAT.:PHLEDCPDT18.5/830HF
KOD VÝR.:871951448788800
EAN.:8719514487888
KOD KRAT.:OS4099854552809
KOD VÝR.:4099854552809
EAN.:4099854552809
KOD KRAT.:OS4099854579707
KOD VÝR.:4099854579707
EAN.:4099854579707
KOD KRAT.:OSE4058075435346
KOD VÝR.:4058075435346
EAN.:4058075435346
KOD KRAT.:PHLEDCPDL18/840MA
KOD VÝR.:872016928722800
EAN.:8720169287228
KOD KRAT.:OS4099854579820
KOD VÝR.:4099854579820
EAN.:4099854579820
KOD KRAT.:OS4099854551888
KOD VÝR.:4099854551888
EAN.:4099854551888
KOD KRAT.:OS4058075432932
KOD VÝR.:4058075432932
EAN.:4058075432932
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena