LEDVANCE LED zářivka DULUX SQ28 EM 13W/28W GR8 3000K 1350lm/130° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSE2D13/830EM
KOD VÝR.:4058075822573
EAN.:4058075822573
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057617193 |
| Délka | 82 |
| Šířka | 82 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 65.79 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 6.579 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 65.79 mm |
| Výška balení | 65.79 mm |
| Způsob montáže | na zeď/strop |
| EAN | 8595057617193 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKLK80X28/1_HB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSE2D13/830EM
KOD VÝR.:4058075822573
EAN.:4058075822573
KOD KRAT.:OS4099854579745
KOD VÝR.:4099854579745
EAN.:4099854579745
KOD KRAT.:OS4099854434747
KOD VÝR.:4099854434747
EAN.:4099854434747
KOD KRAT.:OSA7507ULT-2BL
KOD VÝR.:4062172394871
EAN.:4062172394871
KOD KRAT.:BEJ58133
KOD VÝR.:1702010034
EAN.:8592920006580
KOD KRAT.:PHLEDCPDT15/830HF
KOD VÝR.:871951448784000
EAN.:8719514487840
KOD KRAT.:PHLEDCPDT18.5/830HF
KOD VÝR.:871951448788800
EAN.:8719514487888
KOD KRAT.:OS4099854552809
KOD VÝR.:4099854552809
EAN.:4099854552809
KOD KRAT.:OS4099854579707
KOD VÝR.:4099854579707
EAN.:4099854579707
KOD KRAT.:OSE4058075435346
KOD VÝR.:4058075435346
EAN.:4058075435346
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena