LEDVANCE LED zářivka EM UO HB S T8 1.5m 22.1W/58W G13 4100lm/840 75Y
KOD KRAT.:OSELT8EMUHS58/22/840
KOD VÝR.:4099854258671
EAN.:4099854258671
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301543 |
| Délka | 2 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 90 mm |
| Délka přívodu | 2 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 5 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 33.5 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 60 mm |
| Výška balení | 335 mm |
| EAN | 8595025310897 | box | 11 | ks |
| KOD | BEP1512 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025301543 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310903 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920103739 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSELT8EMUHS58/22/840
KOD VÝR.:4099854258671
EAN.:4099854258671
KOD KRAT.:OSEF1906ST-049897
KOD VÝR.:4099854049897
EAN.:4099854049897
KOD KRAT.:KKLK80X28/1_HB
KOD VÝR.:LK 80X28/1_HB
EAN.:8595057617193
KOD KRAT.:OSE2D13/830EM
KOD VÝR.:4058075822573
EAN.:4058075822573
KOD KRAT.:OS4099854579745
KOD VÝR.:4099854579745
EAN.:4099854579745
KOD KRAT.:OS4099854434747
KOD VÝR.:4099854434747
EAN.:4099854434747
KOD KRAT.:OSA7507ULT-2BL
KOD VÝR.:4062172394871
EAN.:4062172394871
KOD KRAT.:BEJ58133
KOD VÝR.:1702010034
EAN.:8592920006580
KOD KRAT.:PHLEDCPDT15/830HF
KOD VÝR.:871951448784000
EAN.:8719514487840
KOD KRAT.:PHLEDCPDT18.5/830HF
KOD VÝR.:871951448788800
EAN.:8719514487888
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena