LEDVANCE LED zářivka T5 AC VALUE 0,549m 9W 230V G5 1170lm 6500K NonDim 50Y
KOD KRAT.:OS4099854579745
KOD VÝR.:4099854579745
EAN.:4099854579745
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822573 |
| Délka | 204.00 |
| Průměr | 202.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | SQ28 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 130 st. |
| Ekvivalentní náhrada za | 28 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GR8 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1350 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| KOD | OSE2D13/830EM | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822573 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822580 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854579745
KOD VÝR.:4099854579745
EAN.:4099854579745
KOD KRAT.:OS4099854434747
KOD VÝR.:4099854434747
EAN.:4099854434747
KOD KRAT.:OSA7507ULT-2BL
KOD VÝR.:4062172394871
EAN.:4062172394871
KOD KRAT.:BEJ58133
KOD VÝR.:1702010034
EAN.:8592920006580
KOD KRAT.:PHLEDCPDT15/830HF
KOD VÝR.:871951448784000
EAN.:8719514487840
KOD KRAT.:PHLEDCPDT18.5/830HF
KOD VÝR.:871951448788800
EAN.:8719514487888
KOD KRAT.:OS4099854552809
KOD VÝR.:4099854552809
EAN.:4099854552809
KOD KRAT.:OS4099854579707
KOD VÝR.:4099854579707
EAN.:4099854579707
KOD KRAT.:OSE4058075435346
KOD VÝR.:4058075435346
EAN.:4058075435346
KOD KRAT.:PHLEDCPDL18/840MA
KOD VÝR.:872016928722800
EAN.:8720169287228
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena