EMOS prodlužovák 4-zásuvkový 2m s vypín.P1412C 250V/16A H05VV-F3Gx1.5mm
KOD KRAT.:BEP1412
KOD VÝR.:1902140200
EAN.:8595025301499
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854294402 |
| Délka | 863.00 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | true |
| Napětí | 43 V |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Životnost | 75000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 2600 lm |
| EAN | 4099854294402 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSELT5EXHO39/17/865 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854294419 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEP1412
KOD VÝR.:1902140200
EAN.:8595025301499
KOD KRAT.:KKKPL64-50/3LD_NA
KOD VÝR.:KPL 64-50/3LD_NA
EAN.:8595568927705
KOD KRAT.:OS4099854091315
KOD VÝR.:4099854091315
EAN.:4099854091315
KOD KRAT.:PHLEDH8719514301467
KOD VÝR.:871951430146700
EAN.:8719514301467
KOD KRAT.:PHELEDTM10.5W830HO
KOD VÝR.:872016927521800
EAN.:8720169275218
KOD KRAT.:MOVL4000M2W3ND
KOD VÝR.:VL4000M2W3ND
EAN.:8596099001438
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W830HO
KOD VÝR.:872016927525600
EAN.:8720169275256
KOD KRAT.:DELXTSP11-3
KOD VÝR.:XTSP11-3
EAN.:6410014530983
KOD KRAT.:BES19272
KOD VÝR.:2401720232
EAN.:8595025318619
KOD KRAT.:OSA66140CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145275
EAN.:4062172145275
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena