PHILIPS LED zářivka MASTER 230 EM T5 HO 0.6m 10.5W/24W G5 1500lm/830 50Y
KOD KRAT.:PHELEDTM10.5W830HO
KOD VÝR.:872016927521800
EAN.:8720169275218
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E27 WA Filament |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514301467 |
| Rozměry | 133x60x60mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Označení zdroje | ST64 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 550 lm |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 176 mm |
| EAN | 8719514301467 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDH8719514301467 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002477701 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTM10.5W830HO
KOD VÝR.:872016927521800
EAN.:8720169275218
KOD KRAT.:MOVL4000M2W3ND
KOD VÝR.:VL4000M2W3ND
EAN.:8596099001438
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W830HO
KOD VÝR.:872016927525600
EAN.:8720169275256
KOD KRAT.:DELXTSP11-3
KOD VÝR.:XTSP11-3
EAN.:6410014530983
KOD KRAT.:BES19272
KOD VÝR.:2401720232
EAN.:8595025318619
KOD KRAT.:OSA66140CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145275
EAN.:4062172145275
KOD KRAT.:PHPIECP2W/827
KOD VÝR.:872790096626800
EAN.:8727900966268
KOD KRAT.:KKKI68L/1_NA
KOD VÝR.:KI 68 L/1_NA
EAN.:8595057600119
KOD KRAT.:PHIH8718696176238
KOD VÝR.:871869617623800
EAN.:8718696176238
KOD KRAT.:OSELT5EXHE14/7/840
KOD VÝR.:4099854294105
EAN.:4099854294105
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena