LEDVANCE LED žárovka filament 1906 ST64 4W/16W E27 1800K 150lm NonDim;kouřová
KOD KRAT.:OS4099854091315
KOD VÝR.:4099854091315
EAN.:4099854091315
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 8595568927705 |
| Průměr | 68 mm |
| Šířka | 209 |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 98.28 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 9.828 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 98.28 mm |
| Výška balení | 98.28 mm |
| Způsob montáže | Holá zeď |
| Barevné provedení | žlutá |
| KOD | KKKPL64-50/3LD_NA | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595568927705 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854091315
KOD VÝR.:4099854091315
EAN.:4099854091315
KOD KRAT.:PHLEDH8719514301467
KOD VÝR.:871951430146700
EAN.:8719514301467
KOD KRAT.:PHELEDTM10.5W830HO
KOD VÝR.:872016927521800
EAN.:8720169275218
KOD KRAT.:MOVL4000M2W3ND
KOD VÝR.:VL4000M2W3ND
EAN.:8596099001438
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W830HO
KOD VÝR.:872016927525600
EAN.:8720169275256
KOD KRAT.:DELXTSP11-3
KOD VÝR.:XTSP11-3
EAN.:6410014530983
KOD KRAT.:BES19272
KOD VÝR.:2401720232
EAN.:8595025318619
KOD KRAT.:OSA66140CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145275
EAN.:4062172145275
KOD KRAT.:PHPIECP2W/827
KOD VÝR.:872790096626800
EAN.:8727900966268
KOD KRAT.:KKKI68L/1_NA
KOD VÝR.:KI 68 L/1_NA
EAN.:8595057600119
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena