OSRAM autovýbojka D1S XENARC CB INTENSE NG 66140CBN 35W 12/24V PK32d-2 HCBox-2ks
KOD KRAT.:OSA66140CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145275
EAN.:4062172145275
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 35 ks |
| EAN | 8595025318619 |
| Délka | 2 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Délka přívodu | 2 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 0 |
| Počet žil | 2 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | .75 mm |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 280 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8595025323422 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025318619 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025323828 | bal | 4 | ks |
| KOD | BES19272 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920054017 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:OSA66140CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145275
EAN.:4062172145275
KOD KRAT.:PHPIECP2W/827
KOD VÝR.:872790096626800
EAN.:8727900966268
KOD KRAT.:KKKI68L/1_NA
KOD VÝR.:KI 68 L/1_NA
EAN.:8595057600119
KOD KRAT.:PHIH8718696176238
KOD VÝR.:871869617623800
EAN.:8718696176238
KOD KRAT.:OSELT5EXHE14/7/840
KOD VÝR.:4099854294105
EAN.:4099854294105
KOD KRAT.:PHQBN126C64S/84012D
KOD VÝR.:872016910066499
EAN.:8720169100664
KOD KRAT.:OS4099854482601
KOD VÝR.:4099854482601
EAN.:4099854482601
KOD KRAT.:OSESMFA4.8MCWF
KOD VÝR.:4058075777859
EAN.:4058075777859
KOD KRAT.:OS4099854482588
KOD VÝR.:4099854482588
EAN.:4099854482588
KOD KRAT.:PHLEDFP6/818E27
KOD VÝR.:872016919129700
EAN.:8720169191297
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena