PHILIPS HUE-WA filam.bulb ST64 7W/NIL 2200-4500K 550lm Dim
KOD KRAT.:PHLEDH8719514301467
KOD VÝR.:871951430146700
EAN.:8719514301467
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | bulb 1906 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854091315 |
| Délka | 143.00 |
| Průměr | 64.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 4 W |
| Označení zdroje | ST64 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 150 lm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | OS4099854091315 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854091315 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854091322 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8719514301467
KOD VÝR.:871951430146700
EAN.:8719514301467
KOD KRAT.:PHELEDTM10.5W830HO
KOD VÝR.:872016927521800
EAN.:8720169275218
KOD KRAT.:MOVL4000M2W3ND
KOD VÝR.:VL4000M2W3ND
EAN.:8596099001438
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W830HO
KOD VÝR.:872016927525600
EAN.:8720169275256
KOD KRAT.:DELXTSP11-3
KOD VÝR.:XTSP11-3
EAN.:6410014530983
KOD KRAT.:BES19272
KOD VÝR.:2401720232
EAN.:8595025318619
KOD KRAT.:OSA66140CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145275
EAN.:4062172145275
KOD KRAT.:PHPIECP2W/827
KOD VÝR.:872790096626800
EAN.:8727900966268
KOD KRAT.:KKKI68L/1_NA
KOD VÝR.:KI 68 L/1_NA
EAN.:8595057600119
KOD KRAT.:PHIH8718696176238
KOD VÝR.:871869617623800
EAN.:8718696176238
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena