NORD.ALUM krycí pásek pro 3f-listu GlobalTrac XTSP11-3 300cm ;bílá
KOD KRAT.:DELXTSP11-3
KOD VÝR.:XTSP11-3
EAN.:6410014530983
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169275256 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 39 W |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | G5 |
| Světelný tok | 2600 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | PHELEDTM18.5W830HO | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169275256 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003734602 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016927525600 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DELXTSP11-3
KOD VÝR.:XTSP11-3
EAN.:6410014530983
KOD KRAT.:BES19272
KOD VÝR.:2401720232
EAN.:8595025318619
KOD KRAT.:OSA66140CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145275
EAN.:4062172145275
KOD KRAT.:PHPIECP2W/827
KOD VÝR.:872790096626800
EAN.:8727900966268
KOD KRAT.:KKKI68L/1_NA
KOD VÝR.:KI 68 L/1_NA
EAN.:8595057600119
KOD KRAT.:PHIH8718696176238
KOD VÝR.:871869617623800
EAN.:8718696176238
KOD KRAT.:OSELT5EXHE14/7/840
KOD VÝR.:4099854294105
EAN.:4099854294105
KOD KRAT.:PHQBN126C64S/84012D
KOD VÝR.:872016910066499
EAN.:8720169100664
KOD KRAT.:OS4099854482601
KOD VÝR.:4099854482601
EAN.:4099854482601
KOD KRAT.:OSESMFA4.8MCWF
KOD VÝR.:4058075777859
EAN.:4058075777859
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena