KOPOS krabice do sádrokartonu přístroj 3-nás. KPL 64-50/3LD_NA
KOD KRAT.:KKKPL64-50/3LD_NA
KOD VÝR.:KPL 64-50/3LD_NA
EAN.:8595568927705
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301499 |
| Délka | 2 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 70 mm |
| Délka přívodu | 2 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 4 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 29.5 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 295 mm |
| EAN | 8595025301499 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310668 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025310651 | box | 11 | ks |
| KOD | BEP1412 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920048863 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KKKPL64-50/3LD_NA
KOD VÝR.:KPL 64-50/3LD_NA
EAN.:8595568927705
KOD KRAT.:OS4099854091315
KOD VÝR.:4099854091315
EAN.:4099854091315
KOD KRAT.:PHLEDH8719514301467
KOD VÝR.:871951430146700
EAN.:8719514301467
KOD KRAT.:PHELEDTM10.5W830HO
KOD VÝR.:872016927521800
EAN.:8720169275218
KOD KRAT.:MOVL4000M2W3ND
KOD VÝR.:VL4000M2W3ND
EAN.:8596099001438
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W830HO
KOD VÝR.:872016927525600
EAN.:8720169275256
KOD KRAT.:DELXTSP11-3
KOD VÝR.:XTSP11-3
EAN.:6410014530983
KOD KRAT.:BES19272
KOD VÝR.:2401720232
EAN.:8595025318619
KOD KRAT.:OSA66140CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145275
EAN.:4062172145275
KOD KRAT.:PHPIECP2W/827
KOD VÝR.:872790096626800
EAN.:8727900966268
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena