PHILIPS žárovka T22 15W 230V E14 do trub 300st.
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Produktová řada | ReCyko New |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199212567 |
| Rozměry | 14,5x14,5x50x5mm |
| Balení | 20 ks |
| Váha | 0.031 kg |
| Technické parametry: | |
| Kapacita | 2600 mAh |
| Nabíjecí | ANO |
| Napětí | 1.2 V |
| náplň | NiMH |
| Označení IEC | HR6 |
| Podskupina zboží | nabíjecí baterie |
| Skupina zboží | Baterie |
| EAN | 4891199212567 | ks | 1 | ks |
| KOD | GPRC626002PP | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
KOD KRAT.:BES08272
KOD VÝR.:2402720132
EAN.:8595025321282
KOD KRAT.:VA2003SLBL4
KOD VÝR.:2003
EAN.:4008496676187
KOD KRAT.:VA4903LPBL4
KOD VÝR.:4903
EAN.:4008496559749
KOD KRAT.:PALR6PPBL4
KOD VÝR.:BPP2400
EAN.:5410853038948
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:GP11A
KOD VÝR.:1021001115
EAN.:4891199011467
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena