PHILIPS HUE-WA WHITE filam.globe G93 7.2W/NIL E27 2100K 550lm Dim
KOD KRAT.:PHLEDHFG7.2W/WH
KOD VÝR.:871951434300900
EAN.:8719514343009
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199011467 |
| Průměr | 10.22 mm |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 6 V |
| Označení IEC | MN11/A11 |
| Označení zdroje | MN11/A11 |
| Podskupina zboží | speciální baterie |
| přepravní rozměr cm | 1.6 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 16 mm |
| náplň | Alkalická |
| KOD | GP11A | ks | 1 | ks |
| EAN | 4891199011467 | bli | 5 | ks |
| EAN | 4891199026607 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDHFG7.2W/WH
KOD VÝR.:871951434300900
EAN.:8719514343009
KOD KRAT.:HTRCUDUDA18
KOD VÝR.:V913
EAN.:8595614723053
KOD KRAT.:SASPP3015C/25
KOD VÝR.:SUP.3.401/25
EAN.:8594031136750
KOD KRAT.:PHIH17432/30/P7
KOD VÝR.:8718696170519
EAN.:8718696170519
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena