PHILIPS infražárovka BR125 IR 250W 230V E27 čirá
KOD KRAT.:PHZIR250KL
KOD VÝR.:871150057523425
EAN.:8711500575234
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075823112 |
| Délka | 138.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 6 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G24d-1 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 660 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075823112 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075823129 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEDD6/840EM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHZIR250KL
KOD VÝR.:871150057523425
EAN.:8711500575234
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:PHLEDA13/WW/3
KOD VÝR.:871869969492002
EAN.:8718699694920
KOD KRAT.:OSEDD7/840EM
KOD VÝR.:4058075823150
EAN.:4058075823150
KOD KRAT.:ENCR2450B2
KOD VÝR.:7638900381795
EAN.:7638900381795
KOD KRAT.:VA4920LPBL2
KOD VÝR.:4008496559237
EAN.:4008496559237
KOD KRAT.:OSEDD9/840EM
KOD VÝR.:4058075823198
EAN.:4058075823198
KOD KRAT.:PHLEDA9.5/840
KOD VÝR.:8720169324213
EAN.:8720169324213
KOD KRAT.:PHLEDA7/827
KOD VÝR.:8720169324114
EAN.:8720169324114
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:BEP1517
KOD VÝR.:1902150700
EAN.:8595025302311
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena