| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E14 White |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514320628 |
| Rozměry | 106x39x39mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Označení zdroje | B39 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 174 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| KOD | PHLEDH8719514320628 | set | 12 | set |
| EAN | 8719514320628 | ks | 1 | set |
| GPC | 929003021102 | ks | 1 | set |
KOD KRAT.:MOUS4000A4KN600NDPIR
KOD VÝR.:US4000A4KN600/ND/PIR
EAN.:8596099115401
KOD KRAT.:OSVHITS1000NDLS
KOD VÝR.:4008321591944
EAN.:4008321591944
KOD KRAT.:PHQSBC
KOD VÝR.:912600000436
KOD KRAT.:AMWDE000640
KOD VÝR.:WDE000640
EAN.:3303432400460
KOD KRAT.:PHWHIDPVC50/I
KOD VÝR.:872790093365900
EAN.:8727900933659
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000WH
KOD VÝR.:871155938113800
EAN.:8711559381138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena