PHILIPS svít.přísluš. krabice pro montáž čidla SB-C
KOD KRAT.:PHQSBC
KOD VÝR.:912600000436
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321591944 |
| Délka | 187.00 |
| Průměr | 36.0 mm |
| Balení | 10 ks |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Bezbarvý |
| Délka balení | 240.00000000 mm |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Napětí | 120 V |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| Pracovní poloha | P15 |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 90000 lm |
| Šířka balení | 75.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4400 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | T12 |
| uwe filter | NE |
| Výška balení | 75.00000000 mm |
| Životnost | 6000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Příkon | 1000 W |
| EAN | 4008321591944 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300300092 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300349916 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300349923 | box | 11 | ks |
| KOD | OSVHITS1000NDLS | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321591951 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHQSBC
KOD VÝR.:912600000436
KOD KRAT.:AMWDE000640
KOD VÝR.:WDE000640
EAN.:3303432400460
KOD KRAT.:PHWHIDPVC50/I
KOD VÝR.:872790093365900
EAN.:8727900933659
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000WH
KOD VÝR.:871155938113800
EAN.:8711559381138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena