HADEX kolébkový přepínač IRS-201-2C, OFF-ON 2pol.250V/15A žlutý, prosvětlený
KOD KRAT.:HDL381A
KOD VÝR.:L381A
EAN.:8596425057139
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025309556 |
| Délka | 2 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 70 mm |
| Délka přívodu | 2 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 6 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 30.7 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 75 mm |
| Výška balení | 307 mm |
| KOD | BEP0612 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025311146 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025311139 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025309556 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920103609 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920047286 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:HDL381A
KOD VÝR.:L381A
EAN.:8596425057139
KOD KRAT.:PHIH8719514339224
KOD VÝR.:871951433922400
EAN.:8719514339224
KOD KRAT.:BEP1613
KOD VÝR.:1902160300
EAN.:8595025309624
KOD KRAT.:PHIH8719514340855
KOD VÝR.:871951434085500
EAN.:8719514340855
KOD KRAT.:PHIH8719514343528
KOD VÝR.:871951434352800
EAN.:8719514343528
KOD KRAT.:KCHNP01430
KOD VÝR.:HNP01430
KOD KRAT.:BEP0300N
KOD VÝR.:1903030001
EAN.:8592920076941
KOD KRAT.:KCHKU41E
KOD VÝR.:HKU41E
KOD KRAT.:MO245039905
KOD VÝR.:245039905
EAN.:8596099026226
KOD KRAT.:KCNSP
KOD VÝR.:NSP
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena