EMOS prodlužovák 1-zásuvkový 7m P0117C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm Kód:P0117
KOD KRAT.:BEP0117
KOD VÝR.:1901010700
EAN.:8595025302144
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025302151 |
| Délka | 10 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 35 mm |
| Délka přívodu | 10 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 1 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 29 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 200 mm |
| Výška balení | 290 mm |
| EAN | 8595025302151 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310187 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920047057 | box | 11 | ks |
| KOD | BEP0110 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920033555 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:BEP0117
KOD VÝR.:1901010700
EAN.:8595025302144
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:BEP0310
KOD VÝR.:1902031000
EAN.:8595025301031
KOD KRAT.:BEP0317
KOD VÝR.:1902030700
EAN.:8595025302328
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:PHLEDTF4.5W/827/BL
KOD VÝR.:871869978335802
EAN.:8718699783358
KOD KRAT.:BEP1415
KOD VÝR.:1902140500
EAN.:8595025301512
KOD KRAT.:KKLK80X282ZK_HB
KOD VÝR.:LK 80X28 2ZK
EAN.:8595057616370
KOD KRAT.:TESZ3566
KOD VÝR.:40003566
EAN.:8595557035466
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
KOD KRAT.:SP81041001
KOD VÝR.:81041001
EAN.:4013902110162
KOD KRAT.:BEP01140
KOD VÝR.:1901014000
EAN.:8595025343352
KOD KRAT.:KKVLK80_HB
KOD VÝR.:VLK 80_HB
EAN.:8595057616417
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena