EMOS prodlužovák 1-zásuvkový 7m P0117C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm Kód:P0117
KOD KRAT.:BEP0117
KOD VÝR.:1901010700
EAN.:8595025302144
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025302137 |
| Délka | 5 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 160 mm |
| Délka přívodu | 5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 1 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 16 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 160 mm |
| Výška balení | 60 mm |
| EAN | 8595025302137 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310262 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025310255 | box | 11 | ks |
| KOD | BEP0115 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920047002 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920033548 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:BEP0117
KOD VÝR.:1901010700
EAN.:8595025302144
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:BEP0110
KOD VÝR.:1901011000
EAN.:8595025302151
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:KKLK80X28R/1_HB
KOD VÝR.:LK 80X28R/1_HB
EAN.:8595057616479
KOD KRAT.:BEP0042
KOD VÝR.:1906010100
EAN.:8595025363855
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
KOD KRAT.:BEP0312
KOD VÝR.:1902030200
EAN.:8595025301208
KOD KRAT.:BEP0115R
KOD VÝR.:1901010504
EAN.:8592920112380
KOD KRAT.:KCHDK2B
KOD VÝR.:HDK2B
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena