ANTICOR elektroizolační páska PVC 211.Electrix 15x10 ;černá
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301055 |
| Délka | 5 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 85 mm |
| Délka přívodu | 5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 25.5 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 75 mm |
| Výška balení | 255 mm |
| EAN | 8595025301055 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310484 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025310477 | box | 11 | ks |
| KOD | BEP0315 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920043486 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920033449 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:BEP1315
KOD VÝR.:1902130500
EAN.:8595025301468
KOD KRAT.:BEP0411
KOD VÝR.:1902040150
EAN.:8595025309389
KOD KRAT.:BEP0515
KOD VÝR.:1902050500
EAN.:8595025301130
KOD KRAT.:MDSBC6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048635
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
KOD KRAT.:BEP0412
KOD VÝR.:1902040200
EAN.:8595025301222
KOD KRAT.:NAZR5040
KOD VÝR.:352002000
EAN.:8595209904058
KOD KRAT.:SEZ6456-13
KOD VÝR.:10001482.00
EAN.:8585007314821
KOD KRAT.:MDSBR4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048956
KOD KRAT.:MDSBM2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048796
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:MO245039905
KOD VÝR.:245039905
EAN.:8596099026226
KOD KRAT.:BES14315
KOD VÝR.:2413150132
EAN.:8595025314338
KOD KRAT.:OSEDL12/840HF
KOD VÝR.:4058075822115
EAN.:4058075822115
KOD KRAT.:BES14325
KOD VÝR.:2413250132
EAN.:8595025314369
KOD KRAT.:OSESVALEM24840
KOD VÝR.:4099854042560
EAN.:4099854042560
KOD KRAT.:OSEDT/E10/840HF
KOD VÝR.:4058075822313
EAN.:4058075822313
KOD KRAT.:SP81041001
KOD VÝR.:81041001
EAN.:4013902110162
KOD KRAT.:BEP0110
KOD VÝR.:1901011000
EAN.:8595025302151
KOD KRAT.:BEK1821.2
KOD VÝR.:1804000601
EAN.:8592920086049
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena