LEDVANCE LED nástrčka DULUX S EM 5W/9W G23 4000K 550lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDS5/840EM
KOD VÝR.:4058075822993
EAN.:4058075822993
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920076958 |
| Délka | 0 |
| Balení | 40 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 250 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8592920077689 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920076958 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP0400N | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEDS5/840EM
KOD VÝR.:4058075822993
EAN.:4058075822993
KOD KRAT.:BEP0612
KOD VÝR.:1902060200
EAN.:8595025309556
KOD KRAT.:HDL381A
KOD VÝR.:L381A
EAN.:8596425057139
KOD KRAT.:PHIH8719514339224
KOD VÝR.:871951433922400
EAN.:8719514339224
KOD KRAT.:BEP1613
KOD VÝR.:1902160300
EAN.:8595025309624
KOD KRAT.:PHIH8719514340855
KOD VÝR.:871951434085500
EAN.:8719514340855
KOD KRAT.:PHIH8719514343528
KOD VÝR.:871951434352800
EAN.:8719514343528
KOD KRAT.:KCHNP01430
KOD VÝR.:HNP01430
KOD KRAT.:BEP0300N
KOD VÝR.:1903030001
EAN.:8592920076941
KOD KRAT.:KCHKU41E
KOD VÝR.:HKU41E
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena