WAGO svorka s páčkou 2x0.14-4 mm2 transp/oranž Kód:221-412
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920030929 |
| Délka | 1.5 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 65 mm |
| Délka přívodu | 1.5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 25.5 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 75 mm |
| Výška balení | 255 mm |
| EAN | 8592920030929 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP13115 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920033388 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:KKTYP210_FA
KOD VÝR.:TYP210_FA
EAN.:8595057613539
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:BEP0515
KOD VÝR.:1902050500
EAN.:8595025301130
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
KOD KRAT.:WG221-2411
KOD VÝR.:0221-2411-60513342
EAN.:4055144049404
KOD KRAT.:OB2056089
KOD VÝR.:2056089
EAN.:4012195879251
KOD KRAT.:BEP1315
KOD VÝR.:1902130500
EAN.:8595025301468
KOD KRAT.:BEP0411
KOD VÝR.:1902040150
EAN.:8595025309389
KOD KRAT.:KO181716004
KOD VÝR.:181716004
EAN.:9008221817163
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:BEF6910
KOD VÝR.:2002191020
EAN.:8595025311566
KOD KRAT.:OSEVINBW2.5W/824
KOD VÝR.:4058075293274
EAN.:4058075293274
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
KOD KRAT.:YTNPOLO4/AZ/WC
KOD VÝR.:6691
EAN.:5901560500960
KOD KRAT.:KCNH02DP
KOD VÝR.:NH02DP
KOD KRAT.:EEDDS-1Y-18M
KOD VÝR.:1000882
EAN.:8592847000128
KOD KRAT.:KCHZ01
KOD VÝR.:HZ01
KOD KRAT.:OSESMGU104.9MCZB
KOD VÝR.:4058075729186
EAN.:4058075729186
KOD KRAT.:BEP0317
KOD VÝR.:1902030700
EAN.:8595025302328
KOD KRAT.:OSEDL8/840HF
KOD VÝR.:4058075822078
EAN.:4058075822078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena