TESLAMP žárovka čirá pro průmyslove použiti 40W 240V E27
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
| Výrobce: | |
| Výrobce | SEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8585007314821 |
| Délka | 70 |
| Šířka | 70 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 70 mm |
| Krytí | IP43 |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 60 mm |
| Způsob montáže | Univerzální |
| KOD | SEZ6456-13 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8585007314821 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:MDSBC6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048635
KOD KRAT.:KKV68_HA
KOD VÝR.:V 68_HA
EAN.:8595057600577
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:EE-VP68
KOD VÝR.:3119504400
EAN.:8595244919697
KOD KRAT.:KKKUL68-45/LD_NA
KOD VÝR.:KUL 68-45/LD_NA
EAN.:8595568929709
KOD KRAT.:BEP0515
KOD VÝR.:1902050500
EAN.:8595025301130
KOD KRAT.:AMA9C30811
KOD VÝR.:A9C30811
EAN.:3606480088957
KOD KRAT.:PHLEDHFA7.2W/WHE
KOD VÝR.:871951434294100
EAN.:8719514342941
KOD KRAT.:VENTS125MATL
KOD VÝR.:1009214
EAN.:4823016217929
KOD KRAT.:MGLC200045/WW
KOD VÝR.:LC200045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100341
KOD KRAT.:MGLA10080
KOD VÝR.:LA10080
EAN.:4892657096859
KOD KRAT.:SI1L67
KOD VÝR.:1L67
EAN.:8592718028718
KOD KRAT.:BEP4535
KOD VÝR.:1440004901
EAN.:8592920080078
KOD KRAT.:OSQTECO11824S
KOD VÝR.:4050300638560
EAN.:4050300638560
KOD KRAT.:PHI15388/30/16
KOD VÝR.:8718291443605
EAN.:8718291443605
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena